Bernai gal ir kai kada ryžtasi, bet mergos dažniausiai atsisako. (:
Reikia būti labai stipriam, - kad pamirštum tą, kurį pasirinko širdis.
DuobeDuobeta
5252
Kam pamirst, jei galima siekt to zmogaus iki galo :D
Anonimas
5253
persipjaukit venas, fyfos jūs.
Anonimas
5253
Nuuu bliamba. Tokios demo mane ziauriai sugruzinaa ir vel tenka prisiminti tai kas beprotiskai skaudu nx.
Anonimas
5253
nu tikrai kad.....kartais pagalvoju, nu nx ta sirdis mano isimylejo i ta su kuriuo nieko neisejo, jei butu mano kalte tj nu ok pati kalta, o cia....kaip zhopa kokia elgesi tj negi man su tokiu but db, o sirdis tj myli tj ka daryt
|

