Noriu sikt.
Reikalaujame meilės įrodymų, - nes netikime, jog yra dėl ko mus mylėti.
Anonimas
5161
Anonimas
5351
tupa taip galvot... niekas ir nemyli del to, kad savim pasitiket net negali
Anonimas
5450
Kas cia per Samara vejyje?
Anonimas
5450
meile neegzistuoja,yra tik prisirisimo jausmas.
Geras_Iksas
5451
ei bet rimtai, anie zodziai geriau lipo :/
Anonimas
5451
lets cry
Rocknroll
5451
As manau kad turiu savybiu pakankamai kad mane kas nors myletu bet .bet.bet...
Anonimas
5451
taip,visuomet taip būna.
Anonimas
5451
pzzzz... kaip pirstu aki...
Geras_Iksas
5451
+ ir up
|

