PATALPINTI

Pyragu gimes .... Tortu netapsi.... - ... taip ir gyvenime .... bomzu gimes prezidentu netapsi...

2010.05.17 23:05 kramtuske
  • 0
3
Pyragu gimes .... Tortu netapsi....







Nuotraukos nėra
Anonimas 5881    
#2 visaip būna.
kasiakas 5881    
bomzu tampama o ne gimstama...
Vyncas 5881    
Man pyragas skaniau nei tortas ;/ xD
Grįžti į viršų