PATALPINTI

Pusseserė (mano demotyvacija)

2011.05.04 19:49 BARMALEiKA
  • 2
11
Pusseserė (mano demotyvacija)







povilasq 5529    
#9 tu ir nesakai, tik rasai ;D ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
5# ne adaptuotas oadaptuota, bet tikrai kaskokia adapte
Usagi 5530    
Povilai, niekada negalvojau, kad tai pasakysiu, bet spaudžiu Tau dešinę ;)
povilasq 5530    
#1, #2, #3, #4 forever alone...
CRONUS 5530    
Redaguoti tikrai eina
Nelayme 5530    
susimovei iš pačio pirmo karto, ir šiaip mintis nieko blatno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
barmaleika, tu adaptuotas?
BARMALEiKA 5530    
demotyvacijos peržiūrėti prieš publikuojant neina, redaguoti neina. nesistebiu, kodėl čia visi tokie nedapisti.
BARMALEiKA 5530    
BARMALEiKA 5530    
BARMALEiKA 5530    
turėjo būti truputį kitaip:

Pusseserė (mano demotyvacija)
X - vieta tavo demotyvacijai (foto susirask pats)
Grįžti į viršų