Cia ble nuskriaustas zmogus sumaste toke pieva... O shufle su jumpstyle irgi sumaste girti zmones kaip ir tavo gimima tevai girti sumaste.
Pusė pasaulio bando pakartoti tai, - ka sušoko vienas girtas žmogus apimtas traukulių
Anonimas
5104
Anonimas
5653
#33 - #28 Nespamink, užknisai
Anonimas
5656
bišk aišku perdėta.. tikrai nėra jokių traukulių muzika veža ir šeip šokis gan geras,
Anonimas
5658
#42 Slepkis i giliausia urva ir daugiau is ten nebeislysk. Jeigu esi panele dar atleidziama, bet jei bachuras tai nesk geriau savo pydariska snuki is cia kuo toliau.
Rocknroll
5658
OBAA
Anonimas
5659
Leempa. Gražus tas šokis. Muzika veža, ir gražiai tectonikiečiai šoka. Triochalos jūs.
Anonimas
5660
#37 Anjaa?
Anonimas
5661
15# kuo tau dabar tie trenigai uzkliuvo ? jus patys nepastebit, kad jus juos kliudot, o ne jie jus. amarai blt. :) uz tai ir gaunat. ;)
Anonimas
5661
...o vienas pavydus zmogus,kuris bande ir jam nepavyko ,padare skurdzia demotyvacijos parodija siai temai :D :D
-Laugh-
5662
Nu ir įrodyk ar tikrai girtas žmogus sušoko tą šokį. :)
Anonimas
5662
man tj visaj nk electro, tck, juk kiekvienas soka kjp moka...
anonimas
5662
#27 aisku ne kiekvienas gali tai padaryt gali tik tie kuriems traukuliai uzeina :D
Anonimas
5662
gaidziu sokis
Anonimas
5662
#33 susidegink
Anonimas
5663
Merry Xmas!
Anonimas
5663
Merry Xmas!
Anonimas
5663
Merry Xmas!
Anonimas
5663
Merry Xmas!
Anonimas
5663
Merry Xmas!
Anonimas
5663
Merry Xmas!
Anonimas
5663
Durneliai jūs.. jei bent kiek pasidomėtumėt tai suprastumėt, kad electro dance ne kiekvienas avilys sušokt gali.. o peikia turbūt tie kam neišeina to padaryt ;D kas per liaudis... xD
Anonimas
5663
:D
Anonimas
5663
Pyksta už teisybe ;D
Anonimas
5663
Jei nemokat šokat, čia jau jūsų bėdos, nevykėliai.
Anonimas
5664
Taikliai. Tik pamiršo soliariumą paminėti.
Anonimas
5664
Nesmone.
Anonimas
5664
#18 ne tau suprast apie tikra muzika :D
Anonimas
5664
#18 varai ant heiteriu nors pats heitini... \/ peace
Anonimas
5664
#18 susidegink.
Anonimas
5664
kiek daug heiteriu :/ nezinau, pyksta kaip ir ant nieko, kas kaip moka taip soka, mano nuomone geriau nei stovet ir iskeles abi rankas i virsu laikyt (kaip dauguma cia daro), o metalistai tai vapse galva purto susene loxai su barzdom, cj kirpejai jau juos medzioja
Anonimas
5664
Mldc. Tck sucks.
Anonimas
5664
Teisybe,nafik tuos visus kreivarankius! ;D
Anonimas
5664
Ko jums jie nepatinka... geriau aluti gert su treningais parkuti ?
Anonimas
5664
TCK AND ELECTRO - SHIT!!!!!!!!
Anonimas
5664
Achujenai taikliai!!!!!!!!!!
EpicMe
5664
Fucking true
Anonimas
5664
:D
anonimas
5664
gaidonik
Anonimas
5664
;D
Anonimas
5664
C-C-C-COMBO BREAKER
Anonimas
5664
:D
Anonimas
5664
:D
Anonimas
5664
xD
Anonimas
5664
xD
Anonimas
5664
:D
Anonimas
5664
;D
ugne998
5664
;D
|

