nereali nuotrauka
Problema - Kai turi per didelį pasirinkimą
Anonimas
5407
Anonimas
5423
Ir vistiek jis apišiks mano mašiną...
Sadness
5816
geras sitas
Anonimas
5835
Koks dar sarkazmas? Šita demotyvacija ir yra apie gausias niujorkiečių apšikimo galimybes.
Anonimas
5835
#7 uz sarkazma i snuki duodama kaikur
Anonimas
5835
#5 tai ismincius jus ka zmones sarkazmo nesuprantat, viska uz tikra prijamat
Anonimas
5835
Bet vis gi mes Lietuviai norim , kad su mumis gražiai elktusi , pažiūrėkim kaip mes šnekam , ką darom . Siaubas ... Čia tiek daug komentarų su neigiamom emocijom, kad tik ką blogo pasakyt .
Anonimas
5835
Čia su potekste, gili mintis, o ne apšikimas. Na ir nemąstymas pas "imka". Graudu.
Anonimas
5835
Per dideli pasirinkima ka apsikti snd?
Anonimas
5836
paukstis leenks yra
Anonimas
5836
#1 nebesvaik.. :D
Anonimas
5836
Balandis uz mane geriau gyvena:/ nera teisybes...
|

