PATALPINTI

prisimeri kaip ir tu vaikystėje verkei - per savo gimtadienį nes susipukai su draugu

2011.06.15 11:55 froilen
  • 2
2
prisimeri kaip ir tu vaikystėje verkei







froilen 5491    
Aš vaikystėje dažnai susipykdavau su kokia nors drauge, ar susitrenkdavau per savo gimtadienį :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Praitais metais taip buvo dabar gailiuos praradau 40 lt bet siemet viskas bus ok.
Grįžti į viršų