PATALPINTI

Prieš svajodamas pagalvok: - O jeigu išsipildys?

2010.08.04 Dovilsss
  • 60
31
Prieš svajodamas pagalvok:







Dovilsss 5795    
Kurie nemoka irt nenori suprast, tie ir nesupras. Paprasta tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
man sie zodziai labai nepatinka, kanadangi zmones svajoja apie daiktus ar dalykus ir noretu,kad ju svajones, norai issipildytu .
jeigu noriu fotoaparato, tai jetau baisu negalima svajoti, nes gali ispildyt . bus katastrofa jei ji turesiu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
man sie zodziai labai nepatinka . kadangi mes svajojame, nes mes norime to dalyko ar ivykio . ir kiekvienas nori, kad jo svajones isipildytu .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#3 maladiec .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#26 šeip parašyta "o JEIGU išsipildys" beto paprastai išsipildo tik tie norai, kurių trokšti vis širdim, o ne tie kurių, nori šeip, kad geriau būtų gyvent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
tj blet kiek as tada mergu tureciau... ir litu... butu gerai, jau pagalvojau... kur mano NORAS BLET!!??
Dovilsss 5798    
#24 Gerai gerai, pasiduodu :D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Nu tai va, cia labiau motyvacija :D.
Dovilsss 5799    
#22 O kai tiki, tai viskas įmanoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Nesamone yra demotyvuoti zmones svajoti, nes jeigu svajoji, tai ir tikiesi, kad issipildys.
Dovilsss 5799    
#20 Bet sakei, kad nesąmonė ;D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
As nesakiau nesvajot :D..
Dovilsss 5799    
#17 O kam nesvajot? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
O kam depresuot :D?
Dovilsss 5799    
#16 Tai geriau depresuot? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Demotyvuoja svajot? nesamone :D..
Dovilsss 5799    
#13 Am, drįsčiau paneigti savo vyrišką giminę :D.
Dovilsss 5799    
#9 Atsiprasau, bet #10 buvo teisi/-us, tai aš radau internete. O kokia čia mergina, aš nežinau, Sorry.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Iveta labai graži moteris, bet koks asilas deda ją ant tokios nevykusios demotyvacijos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#3 :D va čia tai taikliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
vistiek #3 uzmuse kaip reikalas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#9 Na manau, kad ji šia nuotrauką rado internete.O kas patenka į internetą tai jau tampa vieša informacija tad jokio pažeidimo čia nematau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Siulau isimti sia demo, nes visu pirma autore neturi teises naudoti privacios nuosavybes, t.y. sios nuotraukos, kuri priklauso Ivetai : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#3 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Gera demotyvacija. Man taip buvo, kad svajojau, maniau, kad bus pasakiška, o kai išsipildė norėjau, kad to niekada nebūtų buvę :)
Modesta771 5800    
#3 #4 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Svajonemis sotus nebusi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Prieš talpindamas pagalvok:
O jeigu bus šūdas?
leetuviis 5801    
#1 (y)
cNduo 5801    
svajonės dažniausiai tokios ir būna, kokias jas norėtumėm matyti realybėj. kaip demotyvatorius sakyčiau nelabai vykęs, o motyvatorius geras.
Grįžti į viršų