tas tai jau taip
Prieš moterį - laimėti neįdomu, o pralaimėti gėda.
Anonimas
5562
Anonimas
5729
#4 tu neteisus :p
Nyctereutes
5729
#5 , nekovoti ;)
Anonimas
5730
tai ka daryt :D???
happy4ever
5731
vyras jau laimi tada kada ji atsiduoda jam
Anonimas
5731
moteris pries vyra, moteriai niekada nebus geda.....
Nyctereutes
5731
Gal koks medikas paaiškintų paveiksliuką? Win some... what?
fre4k
5731
taikliai... :D
|

