Demotyvuoja valgyti makaronus :D
Prieš kelis metus tai buvo N-18
Anonimas
5825
Anonimas
5825
normaaliai:D
Anonimas
5826
B*biai - kaip makaronai . Gerai kad ne spageti . :D
Anonimas
5829
Pirma kart pamaciau kad tokiu yra :D
Anonimas
5831
:D baisu makaronai varpos formos
Anonimas
5832
idomu kaip smagei valgosi ;D
Anonimas
5832
#8 Prajuokino ;D
Anonimas
5832
#7 cia irgi buvo gili mintis :D
Anonimas
5832
(puke) ugly... jeigu valgyt, tai valgyt gryna produktą [jei čia tikrai makaronai] :D
Anonimas
5832
Štai kodėl neinu į Rimi.
Ramus
5833
;D
Gusta-Fang
5833
Pz..
Anonimas
5833
#1 per daug gili.;D
Anonimas
5833
lol
Anonimas
5833
gili mintis tokia :D uzskaitau :D
|

