Ateme hahaha
Pirmas kartas - Vienas duoda, kitas atima
Anonimas
5398
Anonimas
5399
och:)
Anonimas
5399
#6 aaa, tai aišku dabar :D
Punceka
5400
#7 Išsitrink galvą, jei matai čia diskriminaciją. Čia taiklus pastebėjimas be jokios gilios minties. Jei ir yra diskriminacija, tai pas tave tik tarp kojų.
Anonimas
5400
bet rimtaj uzknisa sita lyciu diskriminacija tipo vyras visad gauna o mrgina praranda, jau ATSIBODO !
Anonimas
5400
#5 Pasižiūrėk į tą, kur pėdos žemyn, matyti, kad kojos plaukuotos. Tavo versija apie dvi moteris subliūkšta :))
Anonimas
5400
#4 pataisau klaidą savo: .....Ta, kur viršuje*: nykštys, mažasis pirstas.....
Anonimas
5400
Ta kur apačioje, kairės kojos (žiūrint iš jos pusės) matosi tamsus nagų lakas. Ta, kur apačioje: nykštys, mažasis pirstas ir greta jo yra užsirietę - moteriškų batų savybė. Sooooo......... #1, ten abi moteryyyyyyyyyyyyys. Tik mano pastebėjimas :D
Anonimas
5400
#1 Vyruti, jei apie tai pagalvojai, turiu tau blogų žinių.. :D
Anonimas
5401
#1 ne
Anonimas
5531
ar cia 2 poros vyrisku koju?
|

