nupirksi:)
Pinigais laimės nenupirksi - Bet aš verčiau verkčiau Ferrari'yje
Anonimas
5770
mirab
5808
Anonimas
5850
as ir:D
chzarija
5889
mm..
Anonimas
5892
kiek ziuriu, tai daug kas nuo facebook grupiu nukopijuota
Anonimas
5936
#1 net jei ir benzino neturetum uz ka nusipirkt xD
LookAtMe
5937
Puiki mintis :D
Anonimas
5940
as ir mielai ten paverksciau, pirma kart turbut is laimes asaaros riedetu kad tokia turiu, o paskui dzin jau del ko verkt butu :)
|

