Geiciau?
PICA Į NAMUS ATKELIAUJA GEIČIAU... - ...negu policija ar greitoji.
Anonimas
5547
Anonimas
5749
Ka jus cia nusisnekat, jei kokiam kaime gyvenat tai aisku, kad greitoji greit neatvaziuos. Policija atvaziuoja greitai, greitoji tuo labiau
Anonimas
5751
jo picų išvežiotojai laksto kaip reikalas ;D Jau nežinau kiek kartų esu matęs avarijų su jais, tai į stulpą ivažiavę tai apsivertę.. :))
Anonimas
5751
eikit jūs lopai, apvemtas mat! na aišku, kai esat pripratę prie batono gabalo ir kitų šššš pusfabrikačių, tai tikras produktas jau kaip vėmalai šviečiasi, užuojauta :D
Anonimas
5751
apvemtas blynas
Laurucea
5752
Dažniausiai taip ir būna... ;/
Anonimas
5752
#4 neskani???? as taip nesveikai jos uzsinorejau, kai pamaciau;OOO
Anonimas
5752
ce priklauso. jeigu skambini mentui kurio drauges gimtadienis kita savaitgali, tai manau atruks taip greitai kad nespesi ragelio padet
Wampyre
5752
"..geičiau.."
Anonimas
5752
atsimenu mentus iskvetem 22h,atvaziavo 11h ryto,bauda
Anonimas
5752
če kažkoke neskani pica parodyta :D
Anonimas
5752
bl kaip est uzsimaniau...
Anonimas
5752
nu tai policija per 3 valandas vos vos atvaziuoja. nors ir skubiai reikia..
Anonimas
5752
nesutinku,kazkada uzsisakiau picos per valanda vos vos atveze o tokia isalkus bv xd
|

