PATALPINTI

Per paveikslėlį atrodo paprasta ir gražu - O tu pabandyk taip pasidaryti pats

2014.05.01 16:38 drazgute
  • 6
5
maistas







Ignassin 4438    
#4 Mjo, manijakiškas požiūris į aplinką :/ Svarbu nekomentuoti viešajame transporte demotyvacijų, tai gal ir išvengtum nesamoningų minčių :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4438    
#3 B**t su kuo ? =D, niekas su manim nenori as bjaurus =D , be to nera ten ka veikti =D, o be to jeigu ir butu su kuo itariu mane greit uz****u nes buciau priverstas klausytis kieno nors kokios nors deb****kos nuomones
Ignassin 4439    
#2 Siaubas, žmogau, eik į lauką, kokią žolę papjaut ar šiaip nors pavėsinėj pasėdėt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4439    
na jo sutinku #1 manau meloji, nors nzn =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4439    
Kas cia sunkaus? As kasdien toki daraus :D
Grįžti į viršų