PATALPINTI

Per egzaminus pats nustembi, - koks gali būti kūrybingas.

2010.12.03 Angel
  • 277
13
Per egzaminus pats nustembi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
#12 nuo tada kai kalbama ne apie valstybinius egzaminus, o apie egzaminus universitetuose, kurie vertinami pazymiais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
#4 nuo kada valstybiniame egze pazymiai?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
to Angel - Ne apie kurejaus metus sneku, apie vaiku kurie komentuoja (dar kart atidziai perskaitom pries tai buvusi posta) o lietuviskai nerasau nes neturiu irasyto lt pako i windowsus, visgi ne Lietuvoj mokausi.
to kristia - nera man nei 13, nei 15 :) Jeigu jau rasei egzaminus tai tenai tikrai nieko nepagimdysi jei nemoki ir nezinai apie ka rasyt, o jei ir isstenetum ka nors tai paliubomu <30 (mane iskaitant)
kristia 5678    
taika - tu tai blm nušneki.. :D Tai tau čia gal tik kokių 13-15 metų tėra, o jau balsą rodai. :D
Nuotraukos nėra
Angel 5678    
taika - tu nežinai koks kūrėjo amžius, nesupratai kas norėta tuo pasakyti, tad nesireiški čia, o be to išmok rašyti lietuviškai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Bet tai bl*t kaip man juoka kelia tokie zomes, kuriems 13~15metu ir jie komentuoja apie apie egzaminus... Tiesiog ziauru darosi. Apie pacia demotyvacija isvis nesinori nieko sakyt... Kurejas, demotyvuoji rasyt egzaminus ar pasitelkti fantazija jeigu nebycine temos? Pamastykit zomenes
Peace,
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
#5 man taip su anglu rasiniais visada buna
Nuotraukos nėra
abcdefg 5681    
Arba nustembi, kiek daug galėjai išmokti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Tai jau tikrai. :D Rasydamas galvoji 'o cyzis kokias pievas cia as rasau, reikejo geriau ismokt.' o atgauni ir ziuri rezultadas super geras. Tada dziaugiesi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
arba suzinai kaip gerai ismokai ir 10 gauni :)
gretagreat28 5681    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
;D
OoS 5681    
Ir kiek laimės būna, kai kūrybingumas atsiperka!
Grįžti į viršų