PATALPINTI

Pavargai po darbo ofise? - Pasakyk tai jiems.

2009.12.07 rastas
  • 188
15
sunkus, darbas,darbas, ofise







Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
hah varguoliai taip jums ir reikia, vergai jus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Pavargau nuo darbo ofise,sakau,vyrai
chzarija 5881    
protinis darbas irgi labai vargina seip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Linkėjimai tiems, kurie juokiasi, padirbti tokį darbą ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    
Tikra teisybe ir ne kiek nejuokinga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
rimtai debilai, kas cia juokingo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Net nejuokinga..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
kas cia juokingo, as paziurejau kaip nuo depresijos po savaites tokiam darbe eitumet kartis. supisti lepuneliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
::D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6034    
Apsiverkiau is juoko :'DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6036    
Vos neapsimyzau :D
AnimePsycho 6044    
tas dešinėj tokį šelmišką smailą numetęs kažin ar privertė... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6044    
jie buvo priversti sypsotis
giedriuxxx 6044    
bet linksma jiems :D
Nerija 6044    
Uh, vargšai :(
Grįžti į viršų