hah varguoliai taip jums ir reikia, vergai jus :D
Pavargai po darbo ofise? - Pasakyk tai jiems.
Anonimas
5238
Anonimas
5526
Pavargau nuo darbo ofise,sakau,vyrai
chzarija
5881
protinis darbas irgi labai vargina seip
Anonimas
5890
Linkėjimai tiems, kurie juokiasi, padirbti tokį darbą ;)
Anonimas
5902
Tikra teisybe ir ne kiek nejuokinga
Anonimas
5907
rimtai debilai, kas cia juokingo
Anonimas
5914
Net nejuokinga..
Anonimas
5947
kas cia juokingo, as paziurejau kaip nuo depresijos po savaites tokiam darbe eitumet kartis. supisti lepuneliai
Anonimas
5998
::D
Anonimas
6034
Apsiverkiau is juoko :'DD
Anonimas
6036
Vos neapsimyzau :D
AnimePsycho
6044
tas dešinėj tokį šelmišką smailą numetęs kažin ar privertė... :D
Anonimas
6044
jie buvo priversti sypsotis
giedriuxxx
6044
bet linksma jiems :D
Nerija
6044
Uh, vargšai :(
|

