PATALPINTI

Patogiausia vieta - rūbams pasidėti

2011.12.09 Hastece
  • 282
10
rubai, yra, buna, ant, aiii, jooo, joooo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
Jo...
beerlife 5229    
Visiška teisybė, jie ten dažnai mėtosi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5229    
true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
Gėda tokias demotyvacijas patvirtinti, kurių kūrėjai nemoka taisyklingai parašyti net žodžio "rytoj"...
Dar labiau gėda nemokėti rašyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
Meti ant zemes? :D#4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
True
TheDemotivator 5311    
as niekada nededu rubu ant kedes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
#2 Kaip baisu. Papasakok daugiau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
niekad taip nedarau. nepakesciau jeigu kede butu apkrauta rubais. kambarys atrodo tada kaip bardakas. is karto vaizda gadina.
Rendolfas 5358    
antraštės norėč
Grįžti į viršų