A tai tu manai kad ja tii čia i tik juokauja zmones
Pasaulio pabaiga 2012 - jokios pasaulio pabaigos nėra,ji išgalvota kažkokio durniaus ir ,visi tiki.
Anonimas
4935
Anonimas
4935
durniai tike kurie tiki pasaulio pabaiga
Anonimas
4938
ajsku nebus ;D
Anonimas
5122
nu tai aišku kad tos kvailos pasaulio pabaigos nebus ,o visi tiki kad ji bus ,bet tai netiesa
Anonimas
5677
Erne 1996, nejaugi ir tu jau atsipeikejai? ;D O siaip pritariu #2
gretagreat28
5677
Kam cia ciachros atsivere? :D
Anonimas
5677
"nesveikai gera demotyvacija" :D
tiurbokvadro
5677
NO SHIT?
|

