PATALPINTI

Pasakydama,kad nekenčiu taves - Turėjau omenyje,kad myliu tave,bet tu asilas.

2011.01.09 Anonimas
  • 466
23
kaltinkit,kubiliu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Xuj tu suprasi tu bobu mastyma !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Xuj tu suprasi tu bobu mastyma !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooring.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Papisčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
zyme ;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
:D
povilasq 5643    
buvo jau šita emotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
tai kale tu tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
pfff, buvo..
Nuotraukos nėra
rutaxD 5644    
apie kubiliu beveik kiekvienos zymes bet visiem vistiek jos patinka. pzdc grybaujat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
zymes :D
Nuotraukos nėra
Siknagalvis 5644    
Idedamas sia demotyvacija turejai omenyje, kad ji kartosis, bet nepagalvojai, kad atsiras tokiu kurie prisimine.
LittleMiss 5644    
Aha, kartojasi. Ir kam dar kurti tą patį, jei pirma versija vis tiek geresnė buvo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Sakom,kad nekenčiam Kubiliaus,bet mylim jį,nors jis ir asilas. Normaliai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Sudas cia ne demo! galvoja zymes nei tema padarys ir demo geriau atrodys- NE VELNIO!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
ir tokias demo patvirtina? mazvaikiai ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
apgailetina, kokias nesamones cia deda, sh pluste plusta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Eilinis bobiskas svaigalas, su "a la labai kietais" tagais...
KatKol 5644    
Zymes xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Kaltinkime kubilių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
buvo, ana geresne.
Fakeris 5644    
Ir ji turėjo omeny, kad nelankė pamokų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
kaltink kubiliu :D
Grįžti į viršų