Xuj tu suprasi tu bobu mastyma !
Pasakydama,kad nekenčiu taves - Turėjau omenyje,kad myliu tave,bet tu asilas.
Anonimas
5556
Anonimas
5556
Xuj tu suprasi tu bobu mastyma !
Anonimas
5629
Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooring.
Anonimas
5632
Papisčiau
Anonimas
5638
zyme ;d
Anonimas
5639
:D
povilasq
5643
buvo jau šita emotyvacija...
Anonimas
5644
tai kale tu tada
Anonimas
5644
pfff, buvo..
rutaxD
5644
apie kubiliu beveik kiekvienos zymes bet visiem vistiek jos patinka. pzdc grybaujat
Anonimas
5644
zymes :D
Siknagalvis
5644
Idedamas sia demotyvacija turejai omenyje, kad ji kartosis, bet nepagalvojai, kad atsiras tokiu kurie prisimine.
LittleMiss
5644
Aha, kartojasi. Ir kam dar kurti tą patį, jei pirma versija vis tiek geresnė buvo :)
Anonimas
5644
Sakom,kad nekenčiam Kubiliaus,bet mylim jį,nors jis ir asilas. Normaliai.
Anonimas
5644
Sudas cia ne demo! galvoja zymes nei tema padarys ir demo geriau atrodys- NE VELNIO!
Anonimas
5644
ir tokias demo patvirtina? mazvaikiai ....
Anonimas
5644
apgailetina, kokias nesamones cia deda, sh pluste plusta
Anonimas
5644
Eilinis bobiskas svaigalas, su "a la labai kietais" tagais...
KatKol
5644
Zymes xD
Anonimas
5644
Kaltinkime kubilių.
Anonimas
5644
buvo, ana geresne.
Fakeris
5644
Ir ji turėjo omeny, kad nelankė pamokų.
Anonimas
5644
kaltink kubiliu :D
|

