PATALPINTI

Parodyk Lietuviui juokingą video - Ir tu jį nužudysi...

2011.01.15 EreZ
  • 274
42
nuzude,pazude,uzzude,zudikas,killeris,kubilius







Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
-per ka ?
-per pyzda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
Susparde..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#39 tai gal tevams reikia pranesti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
NUZUDE SITAS :D
Piggytwo 5633    
žudikai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
Jeigu gerai įsižiūrėtumėt, tai visi komentarai moterų, merginų.
Aš nieko keisto nematau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
#33 klasiokes pavarde gaidamaviciute? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Bet rimtai pavardes galėtumėt ir užtušuot.. nelabai faina kai taip viešina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#25 čia mano pavardės nėr, yra mano klasiokės. Tad stfu noob and burn in hell.

Bet kokiu atveju pavardes reik tušuot. Debile tu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#31 Ilsekis ramybeje
AandM 5638    
nu zu de :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
zudantis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#25 :D
ppeliukas 5639    
#24 :D KAJJJ PIKTUMO ŠITA PACANĖ :D
Nuotraukos nėra
kotukas69 5639    
Kotukų nenužudysit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Kotukai rulezzz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
#24 gėdijiesi savo pavardės? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Asilai. Užtušuokit iš pagarbos bent jau pavardes. Nėra smagu pamatyt demotyvacijoj savo vardą.

kevalai jūs
Cutekitty 5639    
Tikrai nužudė...xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
nužudė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
as nesuprantu prie ko cia prideama butent parodyk LIETUVIUI... tipo jei parodysi kitos tautybes zmogui tai jau taip negali buti ar kaip cia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
gaidžiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
bl tie facebooko komentarai taip nuotaika sugadina , bl betkoki prikola pasako tai " :D" as isivaizduoju kaip jie ten juokiasi jei tiek smailu deda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
kas antroi demotyvacijoi zymes kubilius :D jauciu paieskoi yvestum kubiliu tai ir ismestu puse damotyvaciju xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
:D erez komentaras NUZUDE ! :D

zudikas tu :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
zymes nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
kai lūžau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
;D
noob.saibot 5640    
;D nuzude
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
baikit kabinėtis prie žodžių;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
pakakojo.
mxb 5640    
Uzmigde
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Shudovacija
gretagreat28 5640    
nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Bet rimtai, šitas tai nužudė :D
mxb 5640    
*** norejau but 5 :S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
nesamone
povilasq 5640    
#2 ne, jis as, ko nori? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
zudo ir zudo , bet kaip gyvi taip gyvi, isvada, internautu neymanoma nuzudyti, nebent primusti
EreZ 5640    
O tu turbūt dievas, ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
nu bet kad raso, tai reiskia gyvi, liaushi tu
Grįžti į viršų