#22 Pati kritikos nepriemi, o liepi mum priimti?Apie save pirma pagalvok;)
|
Anonimas
5787
Anonimas
5787
#19 bijo nu :D
OoS
5788
Ou mai gaaaad, už tokias demo kaip žydus statyt prie sienos ir šaudyt. IX fortas vis dar pasiruošęs jus priimti!
Anonimas
5788
Cia taip garsiai reisketes,o temoj apie mane uztilot:D Kaip cia taip?;(
Anonimas
5788
#16 Jau padare demo apie ja:D
Anonimas
5788
#14 Saunuolis,dar vienas zmogus prisides prie musu:D
Musiukas
5788
As padarysiu ;)
Anonimas
5788
Gal ToksGyvenimas tokiem kaip ji reiktu uzdraust drausti lankyti demotyvacija.lt :D
Anonimas
5788
Idomu kas sukurs, bet padaryt galima:D
Anonimas
5788
Manau jau du zmones i ta sarasa galima itraukt.Tave ir mane:D Visi kas nemegsta ToksGyvenimas rasykit cia:D
Anonimas
5788
Reiktu padaryt anti ToksGyvenimas :D Kada reikes sukurt zmoniu nemegstanciu ToksGyvenimas sarasa:D Jauciu jis butu ilgas
Anonimas
5788
#4 Jinai niekam nepatinka:D
Anonimas
5788
ToksGyvenimas?Wtf? Kas cia toks ar tokia?:D
Anonimas
5788
#1 Ne tai mes ismusim ToksGyvenimas dantis:D
Anonimas
5788
ToksGyvenimas ateis ir ismus tau dantis ;D
|

