gal gydo xD
Meilė - Skaudina
Anonimas
5462
Anonimas
5474
Taigi čia ant bairio, ble juokų nesuprantat;D
Anonimas
5549
Nuo turniko cia, puikei zinau kaip turi atrodyti. Pas mane dar baisiau nei pas ji :D Mergina mane paliko del kito, tai pradejau kacelinyis. Po kiek laiko atkirtau ta Biberi :D
Anonimas
5552
As braiziau rankas...
Anonimas
5553
nereikejo virsyt greicio;D
Anonimas
5553
taigi cia nuo skersinio darant prisitraukimus, iskrypeliai jus
Anonimas
5554
nuo turniko dar baisiau buna.. uzpisa..
Teenagor
5555
nereik smaukyt 24/7 -_-"
Intrix
5555
autorius nei kastuvo nei kibiro košės rankose nėra laikęs...
Anonimas
5555
kai kasi zaidi ir nuo lanko lieka tokios nesamones.. Tai cia dar nko, buna ir baisiau, ypac kai smaugi zalty..
Anonimas
5555
Daug i delna tryne, kad mozuoli pritryne :D
Anonimas
5555
Tai bl tau cia ne klava minkyti kasdien...
FarmVille
5555
#2 tas tiesa.. irgi nesuprantu, vienas patvirtina, kitas palieka.. turbut #3 teisus :D
Anonimas
5555
kokia cia meile... rankos zmogaus kuris daug ant skersinio kabejo ir tiek
Spameris
5555
#5 Mažiau nardyk daugiau smaukyk, suprasi.
Anonimas
5555
per. daug. gili. mintis. AS SKESTU! GELBEKIT
Ex02r
5555
#2 kriterijus nr. 1 - savo pačio dėmo. Tada jau tvirtina savo draugų, pažystamu. Na i galiausiai jei spėja dar jūsų.
Demushke
5555
Hmm... kai aš prieš porą dienų dėjau panašią, tai kažkodėl netiko :/ Vis dar nepagaunu kokiais kriterijais vadovaujasi moderatoriai, praleidinėdami demotyvacijas.
puukis4
5555
epic nesamonė.
|

