Meilė - - tai vakarienė prie žvakių, kai nėra nei žvakių nei vakarienės.

2010.09.16 Martyncikas
  • 93
19
Meilė -







Nuotraukos nėra
Anonimas 5260    
talentas ! :D
kamilute 5756    
Gera foto ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
menas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
ciupt uz papo ir subyra... geriau gumine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
joa..nesveikos ten smelio skulpturos buvo (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Gerai padaryta... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#11 Pritariu,.
Nuotraukos nėra
akuockas 5760    
O SITAS SPECIALIAI TAU MARTYNCIKAI... ATKIRTIS I TAVO DEMOTYVACIJA www.demotyvacija.lt/nejau-taip-sunku...-1256500.html
Nuotraukos nėra
akuockas 5760    
#10 tegul saipos, bent skulpturas daugiau zmoniu pamatys :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
kvailystė. žmogus kuria smėlio skulptūras, o Jūs jo nuotraukas dedate pašaipai. gėda turėtų būti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#7 nes keikurie tik pasvajot gali,kad ten nuvykt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
nesuprantu kodel cia visi and anglijos varo kai ten 100% gyvent geriau nei sitoi susiktoi "Lietuvoi"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
klysti.... palanga :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
anglijos lietuviss anglijos papludimy
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
nea, prisidariau ir daugiau del viso pikto!!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
nerelus darbas smely!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Ir tai vienintele moteris, kuri ji mylejo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Gera Photo!!!! ++++
Grįžti į viršų