Meilė - - kai myli ne tam, kad žinotų visas one.lt

2010.08.06 MnjBrigita.
  • 204
34
meile





: meile


Nuotraukos nėra
Anonimas 5074    
nu jai nestovi tai jok one nepades :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
ne tik one lt ,bet ir facebookas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
patinka;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#22 ka tu laikai subrendusiu zmogumi kai dauguma laiko isimylejelius mazais vaikais? ;D ir aplamai kur ta riba tarp suaugusio zmogaus ir vaiko? man vienas zmogus pasake "suaugama tada kai jau niekas taves nebestebina..." ir beto gal jam nusispjauti ant kitu o tiesiog nori parodyti ta demesi vienam zmogui bent sitokia forma (aisku kuri jau nuvalkiota kaip ir zodis meile)... esme tame kad jie uz tai kazka gaus o gal ir negaus ;D cia jau kitos puses mastymas priklauso :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
#28 nepritariu tau.


Cia savas reikalas. Kitu nuomone pavyzdziui turetu nerupeti. Tegul zino kas nori, tegul skaito - myliu ir viskas.
#30 pilnai sutinku ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
o gal tiesiog nori kad visas pasaulis zinotu kad tu myli :))
Nuotraukos nėra
DaBas 5798    
#28 pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Patinka. A tai kaio būna "myliuka savo Taduką ar kokį Jonuką " nu atleiskite , bet čia nesamonė , savo meilę tausok sau , o ne tam , kad visi žinotų kaip tipo tu myli , mylėk sau , o ne kitiems , aš asmeniškai myliu savo merginą , tačiau niekam nedemonstruoju , o meilę laikau savyje :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
siaip nematau koks skirtumas ka zmogus uzsirases ka myli ir panasiai, tegul kitus ir nervina cia tik jo reikalas, kanori ta ir daro. Jei nori, kad zinotu visi tai ir uzsirase, kazkaip nepatiko sitas.... nezinau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Kai myli tam , kad zinotu visas facebook'as ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Butent/
FreeDom 5800    
elabai man, per daug visur jau tą oniuką kiša.
milda 5800    
#17 sau myli tik subrendę žmonės... ;D Bet ir šiaip pripažink- kai myli, tai apie tai norisi rėkti visam pasauliui...
Žinoma, tik ne kokiam woniuky arba feisbuke. Bet savo artimiausiems draugams ar pačiam susižavėjimo objektui tai tikrai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
tikrai kad labiau tiktu facebookas;D kai pasiskelbia tas i tas draugauja su tuo ir tuo. tai krc,mazdaug visi zinokit,mes pradejom draugauti,o paskui issiskiria ir visi tai velgi suzino is fb;D apgailetina truputi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Patiko ;P Tikra tiea.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
taiklu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
gera demo. kvaila, kai facebooke užsirašo milijoną širdučių ir kokią nors raidę. myli juk sau, o ne visam pasauliui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
siaip demotyvuoja rodyti demesi cia ar kaip? siaip kiekvienas zmogus parodo ji skirtingai ir maziausias bei atrodantis bereiksmis dalykas kitam zmogui gali tai paglostyti sirdi... kitaip sakant " dideli dalykai susidaro is daug mazu..." dar kitas dalykas kai myli ar esi laimingas nemanau kad yra zmogus kuris nenori "saukti" ant viso pasauliui ir pasakyti gyvenimas grazus nes as ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
neee,facebooke kitaip. Onei ten visi rasinejas myliu mariuka myliu eglute ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
myli tam,kad zinotu visas facebook'as :D
Turbosraige 5801    
#7 Tai...neskaityk. Laisva salis, turi tokia teise, zmogau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#9 tiesa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
patiko;]
gretagreat28 5801    
kaip tik onej visi skelbias..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
gal labiau ne one.lt o facebook :) bet geras vis tiek :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
aha tipo uzsirase visi myliu ta myliu ana
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Atsibodo jau tos demo apie meile...
xgenas 5801    
+1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
dar ant fotkes truksta one.lt zenkliuko xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
good one
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
one sudas ir viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
cia gera tiesa apie tas ones :P nes dazniausiai taip buna "tai gal apsikeiciam oniu slaptazodziais" :D
Spameris 5801    
Kai pamačiau paveiksliuką ir pradėjau skaityt, galvojau kad vėl bus seilionės, bet čia nebloga tokia :D
Grįžti į viršų