Meilė - Jai nusispjaut kas tu ir kurioje pusėje esi

2010.07.28 jar69
  • 105
27
meile,santykiai,romantika







Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
aww...kaip miela
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#23 kaip pas tave ir dar puse milijardo zmoniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
meilė - jai nusispjaut kad tu r'a'b'a'r'b'a'r'a's
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
ta mergaitė tai neatrodo labai jau tokia 'in love' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Pas baxura batai ir kelnes kaip pas mane. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#11 Pyktis ir kiti jausmai taip pat chemine reakcija,tai ka, apsimest, kad nieko nejauciam?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
baikit sedet prie pc, susiraskit sau pana kuri jus megtu tokius kokius esat prabendraukit ilgai ir tik tada teikit, kad meiles nera. nes tikrai cia su savo pasakymais atrodot apgailetinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#19 as ir neleidziu isreiskiau savo nuomone o ka apie esu draugaves kaip sakot jus mylejes mergina kuri mane tai pat pradraugavom 2 su puse metu ir issiskyrem ir ji daznai man prikaisiodavo kodel nesakai kad mane myli as sakydavau o kam sakyt jei as ja netikiu. o kad jus tikit netikit ne mano reikalas kiekvienas zmogus savaip supranta pasauli ir visa kita jame.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
na ir vargsiuku meiles nemaciusiu cia prisirinke,net gaila jusu :D nereikia cia tu savo juodu minciu leist ppl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#12 gerai čia tu ;D
#11 del meilės ta cheminė reakcija ir vyksta, nusivyles degradate.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Super :))) Gal dėl to, kad čia matau Mus :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Damn.. as su savo mergina pan atrodom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#11 #13 #15 Va bendraminčiai mano
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#11 visiska tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
meile=nesamone.
Sun 5811    
Ouw gash norėčiau atsidurt vietoj tos panos ;D tas bachuras visai neblogas ^~^
Apsiverkit 5811    
Meile - chemine reakcija ir nieko daugiau, sumauti romantikai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
kiki17 tu juk pati žinai kad tokia esi ir ne tik tu, pussia demotyvacija.lt lankytoju jau apie tave nuomonę susidarė ;] mažwaikė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#4 debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#7 wow, einu paverkti, gal kas pamils :( :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Grazus paveikslelis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#4 nesi patyres,tai ir sneki taip. bet kokiu atveju,meile turi daugybe apibrezimu ir kiekvienas ja apibrezia savaip,todel tai nera kazkoks visiem bendras apibudinimas ir butent del to negali teigt,kad jos nera vien del to,kad jos nera tavo gyvenime
cucu 5811    
koks grazus paveikslelis ;3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Meilė seilė :D tokių dalykų kaip meilė nėra, tai per daug išpūstas dalykas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
jo, paveiksliukas tikrai nerealus.
varna 5811    
very nice pic :)
Milana 5811    
Labai taisinga. ;}
Grįžti į viršų