DEBRECENAS - Rajonas i kuri nieko nekeisciau!

2011.03.10 13:57 Debreceno
  • 18
20
debrecenas,barakai,gyvenimas,prisiminimai







Nuotraukos nėra
Anonimas 3844    
Blea mano langus nufotkino :D ka suspardyt dabar ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
Paliubomu! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
#16 pritariu tikriause net nera buve sitam rajone, prisiklause nesamoniu ir stume is oro...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
matyt karta praejot pro debrecena susparde ir kraunat db ant sito rajono :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
Geras tas Rajonas neinat cia ir stumiat is oro....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
MMM Teisybe ;)) Bet jei turi ten pazystamu, tai nieko nebijok ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
geras ar negeras nėra reikšmės, nes narkomanų ir bomžų būna kiekvienam rajone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
Debrecenas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
cia nufotkinta baraku puse, ir todel nereiskia, kad visas debrecenas yra bomzu ir t.t. rajonas. Va prie situ barakiniu tj rimtai sunkiai sveikas praeisi :D bet yra kitoj pusej normalus namai, normalus rajonas ir ten jokiu narkasu nera kaip cia. tad nekraukit visko nezinodami :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#1 Butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Nezinot nesakykit =] Debrecenas pats geriausias!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#5 jai toks mandras esi toki komentara rasydamas tai gal ir FB komentaruose pasizymek :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Geras tas rajonas ir ka cia svaigstat kad pilna narkomanu, naktys irgi normalios gali vaikscioti kiek nori...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#5 pritariu, tikrai prastas rajonas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
vienas is bjauriausiu rajonu klaipedoj , nakti ten nepatartina vaikscioti ,nes nerkomanu ten tuntai knibzda ir seip barakiniai . ziaurus rajonas . Linkejimai baraku gyventojams ir seip tiems kurie ''leidziasi'' peace \/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Debrecenas ir Baltyska geriausi KLP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
geriausias rajonas klaipedoje :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Kevalai true true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
Barakiniai nesupranta kas parasyta, "i kuri nieko nekeisciau" reiskia nieko nevertas lietuviu kalboje, ziopliai jus
Grįžti į viršų