O blem. Ir anei keiksmo per visą tekstą. Mistika kokiatai. Sveikintina, beabejo, bet keista. Maloniai keista...
Pagaliau jo mintis ne tik suprantu - Bet ir joms pritariu
Anonimas
4578
Anonimas
4578
Idomu ar skaite bent viena straipsni apie karus, revoliucijas, perversmus, korupcija, politikus....
XXYYXX
4579
Logikos trūko, bet vis tiek įdomiai sugalvojo. Pirmą kartą.
Anonimas
4579
#5 www.delfi.lt/pramogos/zmones/e-dragunas-selas-ilgamete-mylimaja-eleonora-iskeite-i-mise.d?id=63516400
Anonimas
4579
aj px jau radau
Anonimas
4579
O dieve, koks mulkis. Ir išsidirbinėja, ir rašo kaip koks šeštokas.
Anonimas
4579
bet ale tai morda :D
Anonimas
4579
Kiek suprantu kazkoks portalas parase klaidinga straipsni apie sela, o jis atsikirto :D O as Nezinau nuo ko cia viskas prasidejo :/ gal galit numest linka straipsnio ar ko ten?
Anonimas
4579
Kas cia buvo?;D
Anonimas
4579
wow...cia tai super,saunuolis!:)
Anonimas
4579
faka rodo :D
Anonimas
4579
Išdurė visus :D
Anonimas
4579
sikart gerai paware Egis :) palaikau :)
|

