PATALPINTI
kad ir po pasauly, wistiek lietuviai, o daina niekada nemirs;DDDDD
Maxima 5622
ar ne puse litro antram paweiksliukyj?
Visi turim 5622
geras;DDDDD
Lietuviai 5630
;DDDDD
Grįžti į viršų