PATALPINTI

O už ką tu balsuosi?

2012.10.14 23:40 demo1337
  • 2
2
O už ką tu balsuosi?







Nuotraukos nėra
demo1337 5003    
Tai antro rinkimų turo belaukiant, tamsta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5003    
Gal "balsavai"? Nes tamsta jau atsilieki..
Grįžti į viršų