PATALPINTI

O tu esi lauktas vaikas šeimoje?

2010.07.22 fyfa
  • 22
39
abortas,po, aborto,kryvini, tvarsciai,tvarsciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
taip esu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
tai ne bl. nesu 85lvl trolis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#37 mano taip pat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Laukė, bet kai sulaukė - nebenori :D
SunnyMoon 5811    
Netgi planuota aš. ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
mano net gimimo data planuota buvo as 03 07 tevas 03 03 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
O aš tai netyčiukė, jei ne mano krikštamotė, mama būtų darius aborta... o ir ne pas tėvus augau, o pas senelę ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
o jei šeimos neturi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Nežinau.Šeimoj esu pirms vaikas tj neaišku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#13 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Taip as esu lauktas(t.y. buvau )
Nuotraukos nėra
Ateiste 5814    
lauktas vaikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#17 Jau rašyti išmokai??? O_o Šaunuolis! O kas tavo tėvas, pasakysiu, kai paaugsi, gal tau pavyks alimentus atsiimti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
laukiamas netyčiukas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
aš tai tyčiukė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Taip :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
as nelaukta, mano tevai tik del manes tuokesi ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
#21 Geras vel nickas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
pyzda is pyzdos vemia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
laukiama tai tikrai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
sitas tai jo...
Nuotraukos nėra
876 5815    
#17 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Mama... Mama... ;(( Blet ko tu nesakysi. Mažiau po netą landžiok ir nerašinėk nesamonių. Kas antram web'e vis kitą mano istoriją pasakoji. Tai blet? Kas mano tėvas???
varna 5815    
mano tevai norejo ir lauke berniuko...bet ka,gimiau as.....
bet nežinau ar is tiesu jie ko nors lauke,ar apsimelavo
Melly. 5815    
dėja,bet laukta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
taip as tikrai esu lauktas vaikas !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
as pasakysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Haha, sakote taip, kažin ar jūsų tėvai jums tiesą sako. Mano abu vaikai netyčiukai, ir pirma mintis sužinojus, kad esu nėščia buvo "gal abortą daryti", bet savo vaikams aišku to nesakysiu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Taip. (;
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
netyciukas
Akvile 5815    
Jo.
Jemmy 5815    
as netyciukas bsk buvau, bet laukiamas. (bent as taip manau)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
turbut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
Taip.
Gusta-Fang 5815    
#3 Butent! Bet man rodos as buvau laukta ;D Bet galbut ir neplanuota. Tai sakyciau daugumai taip. Nedaugelis musu planuoti. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
jei netyčiukas, tai nereiškia, kad nenorimas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
taip.
Grįžti į viršų