PATALPINTI

O tu ar eitum ginti tėvynės?

2012.01.13 13:45 emil
  • 3
4
man, gaila, zuvusiu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5276    
o taip
ronin 5276    
#1 jaaaazau, valstybei vos 20 metų, ko jūs tikitės? Kaip tokio amžiaus, mes gyvenam fenomenaliai puikiai! Pagalvokit su galva, ko mes neturim. Viską turim!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5276    
ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5276    
o ar valstybe gina mane? ar tik plesia?
Grįžti į viršų