#2 O jeigu Tu kasdėn ėsi iki nutukimo, ir galvosi, kad Tau blogai, tai bus geriau?
|
be_ha
5735
be_ha
5735
Aš irgi nesupratau ką čia nusipežėjo..
Anonimas
5757
#2 ka tu čia nupezėjai?
Anonimas
5757
ne, neprivercia nei kiek. privercia susimastyt nebent debilus visiskus. tas poziuris "buna ir blogiau" neturi jokios logikos. pvz as paimu lazda ir sulauzau tau stubura. tada tu pasiziuri i paveiksleli kur kazkam blogiau negu tau ir parasai komentara "privercia susimastyt" ale jam blogiau negu tau ir tada tu nebepyksti ant manes jog tau sulauuziau stubura nes yra zmoniu kurie dar ir akli ir kurti ir invalidai
be_ha
5757
Priverčianti susimąstyti.
|

