PATALPINTI

O tau dabar negėda, - prisiminus savo senus one.lt nick'us?

2011.03.13 21:11 mielioji
  • 9
4
nickai, brashkytea,sk8tere,punks, not, dead,slaptoji, akis,kubilius







Nuotraukos nėra
Anonimas 5288    
nei kiek. Normalus tas login`as, iki šiol naudoju. Jokių ''sexjukjajs'', normalus ir tiek.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Ne , Nes buvo normalus one.lt nick :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
ne. jis iki dabar nepasikeitė : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
NE
Grįžti į viršų