PATALPINTI
#27 nieks neklause siuksle tu ar ne.stfu
Sveikinam 5593
<3
#104 ''aha stai ir issidavei'' ,o kreipeis i mane kaip i bieber fane, tai ir klausiu ka issidaviau. Arba taip ir sakyk, kad issidaviau jog bieber fane esu :D Ka man cia issiduot? nei issdaviau nei ka ir taip aisku. Stfu.
#102 Atsiprasau, ka as issidaviau?
#98 Jis ne gejus ir deja ne su mergaites balseliu. TEVU NUPIRKTA KARJERA? :D Nesveikas ar siaip nedaedes? TU GAL NEZINAI, KAD JIS Y GATVES EIDAVO DAINUOT vien tam, kad pinigu uzdirbt, nes saldytuve maisto pritrukdavo, sako tevai nupirko karjera... Gydikis
Nezinojau, kad gejai merginas turi..
17. Man tai jis atrodo kiek ir yra jam arba dar vyresnis
Rosita Grigaitė3:24 pm iš vis nematau priežasčių dėl ko ant jo stūmt,o jei jis nepatinka,tai geriausia nekalbėt apie jį iš viso.neesu nei fanė nei ką,tiesiog nematau priežasčių stumimo. true
Nestumkit
#3 :D:D:D:D:D
Grįžti į viršų