PATALPINTI

Nors ir esu suaugęs, - Bet vis dar tikiu, kad prarijus sėklą, manyje užaugs arbūzų medis.

2012.05.14 Edvinas19
  • 29
8
Nors ir esu suaugęs,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
Total shit
PonasVladas 5157    
ajabat kai nemegstu arbuzu :/
Geras_Iksas 5157    
as tai ne vien apie arbuzus pagalvoju kaip butu jei pradetu augt augaliukas pilve :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5157    
as gerai pamenu kaip maza verkiau puse dienos ir niekas nesugebejo manes nuramint...prarijau pupa bezaizdama ir jau su visais draugais kieme atsisveikinau,nes ruosiausi mirti,tik labai bijojau skausmo kaip sakos augalo raitysis man per ausis,nosi ir burna...dabar juokinga o tada taip baisu buvo...;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
arbuzas = zole
))))`
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
#1 between your legs is
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
arbuzu medis? ooo taip, labai intelektualu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
Pathetic...
Grįžti į viršų