PATALPINTI

Norint tikrai pasiekti tikslą - Pirma siek, po to, ką pasiekei, pavadink tikslu

2011.02.16 13:20 CRONUS
  • 0
2
Norint tikrai pasiekti tikslą







CRONUS 5607    
Ne visi "nesąmones" supranta ;)
NandP 5607    
Jei neužsibėžiai ko sieki, tai kaip tai gali pasiekti? Nesamonė kažkokia :/
Grįžti į viršų