PATALPINTI

Nori, kad kažkas parašytų? - Išeik į lauką pasivaikščioti ir palik telefoną namie.

2011.07.01 16:12 mazute123456
  • 4
2
Nori, kad kažkas parašytų?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5471    
ir niekas vis tiek neparašys xD
Punceka 5472    
Nori būti originalus ir negauti baną? Nustok kopijuoti iš demotyvuok.one.lt. Ir taip, čia tau įspėjimas
Grįžti į viršų