PATALPINTI

Niekada nežinai - Už kurio kampo tyko nelaimė..

2011.06.02 Xyvenas
  • 83
24
Niekada nežinai



Nuotraukos nėra
Anonimas 5115    
Yra Automobilines kameros kur visada filmuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5148    
Jis isgyveno :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
Iskur jie zino kada filmuot as nesuprantu :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 5203    
Cia ne 2010m irasas, ji senesnis!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
Tokiems atvejams labai gerai turėt kamerą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5330    
eina nx, kaip ziauru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5399    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5400    
As cia vienas 5kartus ziurejau ir pamaciau kad i snuki uzvaziavo del to kad avarija padare?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Jo tikrai gerai dave i galva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5497    
matyt gerai dave, nes kai emiau svarstyt, kad tiesiog imtu ir "nukristu" galvoju nesamone, tai atgal persukau ir pamaciau, kad tas piso i snuki. Kogero nuteise ji jau, nes kamera yra visas irodimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
tam tai i snuki piso ir po ratais.... (feisbuko zmonems, nematantiems detaliu)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
bet ziauru jei gerai sustabdysi ties 0.47 ir paleisi tai matysi kad tas kur prie jo stovejo i galva ziebe anam ir tas nukrito idomu kiek gavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
Žiauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
#10 nelabai LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
#7 Liko gyvas,lužo 8 šonkauliai ir žandikaulis :)
Punceka 5498    
#3, No prob, tik dėl antraščių pasuk galvą labiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
nesuprantu rusu kalbos,gal kas gali youtube description sito video isverst? ten kazka raso apie reanimacija, 8 luzusius sonkaulius ir zandikauli. tai tas vyras isgyveno?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
Va dėl ko dideliu lanku aplenkiu pėsčiuosius ir dviratininkus. Nežinosi kada nugrius po ratais...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
damn...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5498    
stiiiiirike!!!
Nuotraukos nėra
Xyvenas 5498    
Dėkavoju moderatoriui patvirtinusį šią demotyvaciją :)
Nuotraukos nėra
tomas1996 5498    
taigi rusijoj tj neziauru butu
Nuotraukos nėra
Sak_Mai_Dik 5498    
pzdc..
Grįžti į viršų