Atsukau ir atsuksiu nes man nereikia kazko kas giwentu del manes ;D
Niekada neatsuk nugaros tam, - kuris stengiasi dėl Tavęs gyventi.
Anonimas
5596
Anonimas
5599
net graudu ziuret kaip kaikurie nemoka interpretuot ir suvokt kas sakoma, nu aisku pirma mokykla reiktu baigt tikriausiai :)
Anonimas
5600
Kodel? :D noriu ir atsuksiu :D tiksliau, jau atsukau :D pokum
Anonimas
5603
del kitu stengtis gyvent nereikia. Š...
povilasq
5603
regis kazka paliko... ant ledo... karsto ledo...
Anonimas
5603
Tokiam nugarą gali atsukt. Niekada neatsuk tam, kuris stengiasi tave nužudyti - iš nugaros jam bus lengviau tave papjaut.
Anonimas
5603
Taaaip... Neatsukit niekada, nedarykit tokios klaidos..
|

