PATALPINTI

Nevykusi fotografija? - one.lt sueis

2010.08.05 nechujova
  • 90
23
Nevykusi fotografija?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5101    
manau greiciau sueis facebookui negu onei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
Fotografija vykusi, poza nevykusi. Atskirkit.
nechujova 5797    
čia buvo klausimas, o ne teiginys :D
FreeDom 5798    
Prieštarauju, manau net labai vykusi :D
milda 5798    
#18 pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Spėju kas būtų... dauguma +30 +30 +30, neįmanoma tokios neužskaityti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
manau, kad čia tame ir buvo esmė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Lyyzt.
Nuotraukos nėra
user 5801    
xD
nechujova 5801    
oo, nemaniau,kad priims ją :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
whahaha! čę kaip tik vykusi foto :D
xgenas 5801    
Ten viskas sueina :D
jwoooow 5801    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#1 uztat isivaizduoji kai pas ji pasistoja? Akmenine birka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#4 issidavei, zuiki :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#2 demotyvuotas! :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
as neturiu kompleksu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
as pana. o savo kompleksus pasilaikyk sau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
o pas tave tai tipo yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
kasm pas ji lbj mazas, ten enr ka ciulpt
Grįžti į viršų