PATALPINTI

Neturiu jėgų jai pasakyti - Kad grįžau po darbo pavargęs..

2011.09.12 Canonas
  • 109
4
Neturiu jėgų jai pasakyti







Ignassin 5219    
#1 Akivaizdu, jog autorius vis dar gyvas :) ir tebekuria geras demo net ir po beveik pusės metų nuo šios demo ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5403    
tokiai jegu visada atsirastu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
jei reik pavaduosiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
poxui man ar tu turi jegu ar neturi man neidomu supratai?
Grįžti į viršų