PATALPINTI

Netikėjau, kad galėčiau laimėti - ir buvau teisus

2010.03.31 Gajus
  • 213
24
teleloto,zaidimas,loterija,laimejimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
jus visi esat loxai
DJky 5657    
#22 ;D true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5724    
As kiekviena sekmadieni laimiu, nes neperku bilieto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
Mamos bendradarbė laimėjo mašiiuka,ir ka?
Bet toi masinoi net radojos nebuvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
klasioko tevas buvo laimejes Wolsvagen Polo :) Ir pardave poto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
Laimėjau 4000 B)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Mano kaimyne kazkada skalbikle laimejo ;D
Zararakas 5888    
niekad nieko nelaimėjau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
kazn px tas tele loto atsimenu isviso gal 15 bilietu esu pirkes tai 2 kart kampai 1 kart istrizaines :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
niekad nieko nelaimejau kiek esu pirkes, net varganu dvieju litu uz kampus... ir jei kas pagalvojot taip tikrai ne viena bilieta esu pirkes.. bet dabar jau nebeperku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
transerfingas... kaip galvosi taip ir bus. "Ka be pagalvotum, tu visada teisus"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
bb prapi*au
dzokeris 5925    
#9 ir dabar tai pasakydamas jautiesi kietesnis bei pranašesnis už kitus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
laimejau kompa.
Nuotraukos nėra
NeeT 5929    
Antilop, susimokėjau paskolos dalį, 666LT atšvenčiau :D Ten už atvykimą dar duodą 200LT :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
Jus visi esat loxai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
#7 Zinai matosi,kad pavydi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
#2 Zinai kaip sakoma duxams visad sekas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
#2 ir ka nuveikei su taip pinigais? tiesiog idomu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Tikimybė laimėti milijoną nusipirkus teleloto bilietą yra tokia pati kaip laimėti traukinį nusipirkus traukinio bilietą :)

Sorry už dvigubą komentarą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Laimėti milijoną nusipirkus teleloto bilietą yra tokia pati kaip laimėti traukinį nusipirkus traukinio bilietą :)
PsychoNiX 5931    
#2 Ir nieko, daugiau tikrai nelaimesi =))
Nuotraukos nėra
NeeT 5931    
Laimėjau 6666LT spalvų žaidime. Ir ką?
wwestas 5931    
Kažkada labai seniai, būtent tokius žodžius ir pasakiau :) :D
Grįžti į viršų