Gryba pjaunat krc :D jei fotoaparata vertinat geras ar ne pagal megapixeliu skaiciu, tai bent nekurkit tokiu demotivaciju. Beto jei d90 su stockiniu objektyvu tai pinai tiketina kad nuotraukos prilygsta zenithui.
|
Anonimas
5554
Anonimas
5559
muffin kaip nusišnekėjai :D
muffin
5560
sutinku su cannon. visada taip yra, bet kartais su paprastu 19 zenitu nuotrauka atrodys geriau nei su kokiu nikon d90.
Anonimas
5560
Jo, tačiau geras fotografas savo idėją pilnai išreiks tik su geru fotiku. Parametrus nusistatys, sufokusuos ir t.t.
|

