PATALPINTI

Nesvarbu koks fotoparatas. - Tikras fotografas padarys gerą nuotrauką ir su 2megapixeliais.

2011.04.03 12:21 Katinulis
  • 7
4
Nesvarbu koks fotoparatas.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Gryba pjaunat krc :D jei fotoaparata vertinat geras ar ne pagal megapixeliu skaiciu, tai bent nekurkit tokiu demotivaciju. Beto jei d90 su stockiniu objektyvu tai pinai tiketina kad nuotraukos prilygsta zenithui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
muffin kaip nusišnekėjai :D
muffin 5560    
sutinku su cannon. visada taip yra, bet kartais su paprastu 19 zenitu nuotrauka atrodys geriau nei su kokiu nikon d90.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Jo, tačiau geras fotografas savo idėją pilnai išreiks tik su geru fotiku. Parametrus nusistatys, sufokusuos ir t.t.
Grįžti į viršų