www.demotyvacijos.lt/kiek-darbopinigu-ideta-1531224.html
Nesvarbu, kad išleidai begalę pinigų. - Juk tai dalykas, kuris tau patinka.
Trotilas Plikis
5152
Anonimas
5180
#10-zolepjove tu, arba isvis neturejai motorolerio paauglysteje arba supjauta qq kuris nekiek nevalino, todel ir nesupranti tokiu dalyku.Tos tavo zolepjoves neviena masina ant drago padaro.
Anonimas
5185
thelivegenerator.com/?r=10795 prasau lb uzeikit
Anonimas
5186
#8 Ne viena iš tu zolepjoviu pastatytu daugeli lietuviu kibiru ant drago :)
Anonimas
5187
#9 as pavydziu? :D nejuokink durneli :D ko ko pavydet galiu tai nebent 125cc motociklo ar galingesnio, o ne kokios susiktos zoliapjoves su baisiu garsu.
Anonimas
5187
fff, taip ir sakyk kad paauglysteje tokio dalyko neturejai tai ir pavydi, nebent koki supjauta qq..
Anonimas
5187
pavasaris atejo, tai pacukai pradejo lyst su savo zoliapjovem.
Anonimas
5227
tikrai kad
Anonimas
5227
dida, tas tavo e36 moka vieneta issikelti? Speju ne, tai ir patylek :D
Anonimas
5227
dida tu pats esi sudas ;) tai yra dalykas kuri daugelis megsta ;)
Anonimas
5227
Dida- pavairuok gatvem e36 ir kitus 15 metu idomu ar ilgai isvazinesi
Anonimas
5393
Pats turiu busteri stuntuj pasaka ne dalykas
Anonimas
5394
ar 328i ar booster'i,svarbu turet! :D
Anonimas
5395
sudu malunas cia, o ne daiktas. Daiktas yra e36 328i.
|

