su E621 net pensijos nereiks :)
Nesijuok iš seno! - Pats toks būsi... jeigu pasiseks.
Anonimas
5353
RYBA
5728
#26 :D
Anonimas
5755
Niekada nesijuokiu iš senesnių, Tik buvo viena situacija, pas mus gatvelėje gyveno tokia "boba", alchoholikė, krč kiek matai, tiek girta... Gal dešimt metų dviračiu nevažinėjus, ir vieną kartą "padarė" taurelę ir sėdo ant dviračio (kuriam berodc šimtmetis) ir kai varė skersai kelią tai lūūūūžo visi kas matė... Parkrenta, paguli, vėl stojasi lipa ir vėl važiuoja,.. ant tiek girta kad net nejautė, jok padangos prakiurę. Buvo juokinga, tačiau kai gerai pagalvoji, tai net ir gaila,. Tačiau kai dar geriau pagalvoji pati ji kalta... :D
Anonimas
5768
va va kai kam tai reiktu pasimokyti
Anonimas
5776
visi mes busim seni... kiti net to "senumo" nesulauks
Anonimas
5801
Jau buvau uzmirsus, kad vis tik yra tokiu, kuriems sita nuotrauk gali pasirodyti juokinga. Sekasi aplenkt anzmogius.
XciclonX
5802
#18 visokiu priplaukeliu atsiranda kurie tik ir nori pasisaipyt ir yskaudint
ajstyte
5853
Ir gan daug tokių.
Anonimas
5860
O dar atsiranda besijuokiančių iš senų?
Kristea
5869
Iš tokių niekada nesijuokiu :) Kas iš to? Visada visi juokiasi iš mažesnių arba silpnesnių, kodėl niekas prieš stipresnį nešoka?
Anonimas
5884
#13 Tu nesveikas ar juokauji??? senelio, prosenelio gyvenime neturejei? o gal vaikystes trauma? pats gyveni su seneliais kaime, kur yra labai prasta padetis? uzjauciu ir linkiu tau tolimesnio gero gyvenimo.. galbut psichologas tau pades yveikti vaikystes bedas.
Anonimas
5893
mirsiu jaunas ir grazus
Anonimas
5910
man tj nejuokinga i juos ziurint o shlykshtu...jie smirda.., krc tingiu pasakot viska ka visi zinoti...
Anonimas
5914
turiu omeny nuotrauka,o ne ta frukta su savo bairiais;D
Anonimas
5914
blemba gerai pasakyta;D
Anonimas
5921
#6 ne nu cia tai nuskelei... i prikola is toli nepanasu, ir siaip, kam is ju juoktis?!
Mirka
5921
#6 Persistengei :) Arba dar nesubrendai, arba tiesiog esi neišauklėtas :)
Anonimas
5922
Kubiliau grazink pensijas!
Lukasas
5922
dzokeris dumbass.Net į sarkazmą nepanašu.
dzokeris
5922
reik iš senų žmonių juoktis kol pats jaunas :D
Maya
5922
#4 teks :)
Anonimas
5922
Nenorėčiau kankintis senatvėje.
Hanteris
5922
Tikru tikrisuasia tiesa ;]
wwestas
5922
Tiesa, kartais nepasiseka... :)
Anonimas
5922
True true
|

