Žiemą - pasišildyti, vasarą - atsivėsinti. Visąlaik taip darau, kai einu iš Šiaurės Miestelio tai pro Rimi praeinu...
|
Kresencijus
1919
Anonimas
4583
o demotyvacija parase gerai besimokantys ir neprofkinEI :D
Anonimas
5591
Plunges :)
Anonimas
5592
kartais ne plunges maxima ? ;D
Anonimas
5592
Tai tu ciuju pats is profkes. Berastis bl.
Anonimas
5592
turbut tie profkiniai atbaladojo demotyvacijos kurejui galva, tai dabar jaucia jiems pagieza, ir kuria beleka. :D
gysla
5592
bet durniausia yra tai kad jie galvoja kad jie iesko ka nusipirkt
|

