nu jeigu issipurvino:D
Nes Lietuviems niekas neprilygs
Anonimas
5648
Anonimas
5797
nuo tokio slėgio visos blusos išlaksto, bet ant savo Ciuciko nebandyčiau, tai dar koją nukastų ;D
cucu
5808
pykes klaida "tikrai nesimato" xD
Anonimas
5809
#1 ne su tokiu stipriu vandens slegiu maudyti suni reikia :D
Anonimas
5810
būtent :D
Anonimas
5811
Net juokas paėmė kai pamačiau klaidą. :D
Anonimas
5812
Gyveni ir stebiesi...
Spameris
5812
Suvalkiečiai krč :D
Anonimas
5812
Baikit čia viskas gerai, aš tai dar pažastis prasiplaunu, viskas tvarkoi
milda
5812
Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, jog esam išradingiausia tauta :D
Anonimas
5812
as ir nesistengiu tokiu buti. tiesiog prie to zodzio negalejau neprikibti ir tiek
Ramus
5812
o tu raštingas..
Anonimas
5812
nesu as cia didziausias kalbininkas, bet siaip rasosi "lietuviams"
Anonimas
5812
nu tai per karscius gal tam suniui visiskai ragas buvo tai ka daryt? palaukt kol nudves?
Anonimas
5812
:D
Anonimas
5813
Bent lietuviškai teisingai užrašykit žodį: lietuviAms.
Take_Deep
5813
taigi gerai,kad rupinas suniu,maudo ji...;/
|

