PATALPINTI

Nes krepšininkai - TURI TALENTĄ !!

2010.12.11 Narcizas
  • 141
25
Nes krepšininkai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
pzdec gerumas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
#19 thumbs up xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
Aš sakau ne. Taip, taip, praleidžiam visus vaikus ir padarom vaikų šou.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
Viskas butu gerai, jei......... NEBUTU FANTASTISKA. !!!!
Jus turite 3 TAIP, Prasome atvykti kitais metais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
sudas visiskas. nba isdarkymas. ir nekokybiskas..
weeeee 5676    
vien jie taip zaisdami kasi jau yra talentai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5676    
#14 Is kelinto aborto tavo tevai suzinojo, kad tu nemirtingas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
tai koke musu bendra nuomone : D?
Wazzeee 5677    
#16 Aš tau sakau NE, utiutiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
Tik visiskiems debilams tai gali patikti
Spameris 5677    
Viskas būtų gerai, jei nebūtų... FANTASTIŠKA!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
#11 Gal tu baik cia komentuot tu nelemtas idiote? Turbut tevai nenorejo taves kad toks atsiradai, klaida tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
Būčiau linkęs sutikti su #12 nuomone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
Būčiau linkęs sakyti ne #11..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
Gal jus maziau loskit Lineidza, begalviai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
VISKAS BUTU GERAI JEI TAI NEBUTU FANTASTISKAAAAA!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
SAKAU NE IR LINKIU SEKMES KITAIS METAIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
MES TURIM TALENTUUUUU!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
JŲS TURITE TRIS TAAAIP!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
ne i tema;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
SAKAU TAIP!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
As sakau TAIP.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
As manau jus turite potencialo ir noreciau jusu pasirodyma matyti dar kart todel duodi zodi #4 komentarui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
atsipasau vyrai, bet talento neatskleidėte. Sakau: NE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5677    
hahahaha nice one :D
Grįžti į viršų