PATALPINTI

Nėra nieko geriau, nieko saldžiau - Už miegą ^^

2011.04.25 20:40 Vilt
  • 5
7
miegas, saldu







Eglut5 5538    
;] mhm..
Vilt 5540    
;D Butent ;D
Eglut5 5542    
va dabar tai tikrai kalbi apie miegą ir jis tinka..;P kai miego nori ir labai nori, nieko nėra saldžiau už jį, nes tik miego nori..yup.
Vilt 5542    
Kaip labai nori miego nieko nėra saldžiau už jį ;))
Eglut5 5542    
aa, tai tau geriau miegot??;O
Vilt 5543    
#1 Pavyzdžiui kokių?
Eglut5 5543    
galima ginčytis dėl šito.;PP yra daug saldesnių dalykų...
Grįžti į viršų