PATALPINTI

Nėra lifto į sėkmę. - Reikia lipti laiptais

2010.11.23 sulute
  • 153
8
Nėra lifto į sėkmę.







Nuotraukos nėra
Anonimas 4801    
i can't climb the ladder of succses with your hands in the pocket! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
damn.. Tai mano fraze, kuria remiuosi gyvenime ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
buvo
gize 5691    
:D
gize 5691    
Bet tai as kekviena diena lipu laiptais, vistiek nesiseka mokslai.
gretagreat28 5691    
Geri zodziai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
gal galima nuvaziuot..netoli gi.....
Nuotraukos nėra
wallasin 5691    
Patiko
Grįžti į viršų